Razem 24 670 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Razem: 24670 firm
Logo Dom Opieki "OLIMP"

Dom Opieki "OLIMP"

W naszych domach opieki Olimp stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych podopiecznych, rodzinną atmosferę i fachową pomoc, o którą tak trudno we własnym domu. Dlatego już dziś skontaktuj się z nami, poznaj naszą o..
Mazowieckie - ul. Nadwiślańska 92, 05-420 Józefów k/W-wy
Logo Dom Seniora Czyżyk

Dom Seniora Czyżyk

Działamy na terenie Czyżowic, gdzie oferujemy doskonałe warunki przygotowanego dla seniorów. W naszym ośrodku dla seniorów oferujemy odpowiednie warunki do pobytu z zapewnieniem opieki lekarskiej, całodobowej opieki piel..
Śląskie - Gorzycka 36F
Logo SzukajOpieki.pl

SzukajOpieki.pl

Serwis umożliwia zamieszczanie ogłoszeń (reklam) żłobkom, klubom malucha, przedszkolom, nianiom, opiekunkom osób starszych lub schorowanych i domom opieki. Osoby poszukujące opieki mogą za jego pośrednictwem wyszukać odp..
Cała Polska - Poznań
Logo RADOSNY DOM Monika Wlachos

RADOSNY DOM Monika Wlachos

Jeśli chcesz zapewnić swym rodzicom, dziadkom lub komuś bliskiemu na starość lub w przypadku poważnej choroby poczucie bezpieczeństwa oraz najlepszą opiekę na terenie Łodzi lub jej okolic, to koniecznie powinieneś zdecyd..
Łódzkie - Lublinek 32
Logo Berlin-opiekunki.pl

Berlin-opiekunki.pl

Nasza firma jest Agencją Pracy Tymczasowej, która specjalizuje się w zatrudnianiu opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się w Niemczech. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty do prowadzenia naszej działalności. O..
Cała Polska - Przyjaciół Żołnierza 4/55
berlin-opiekunki.pl, Tel.: 534302296534302296, Email: ber.op@interia.pl
Logo Senior Med Sp. z o.o. Sp. K.

Senior Med Sp. z o.o. Sp. K.

Oferta Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego SENIOR MED skierowana jest do wszystkich osób, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich bliskich. W naszym zakładzie zlokalizowanym w miejscowości Wiązowna Wasi bliscy zna..
Mazowieckie - Chabrowa 10
www.seniormed.waw.pl, Tel.: +48501337147, Email: biuro@seniormed.waw.pl
Logo HUSARIA Całodobowy Dom Opieki

HUSARIA Całodobowy Dom Opieki

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółową ofertę domu opieki Husaria. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym domownikom 5 posiłków dziennie oraz ciek..
Mazowieckie - Miejscowość Jaszczułty 51a
husaria-dom.pl, Tel.: +48518476526, Email: husaria.dom@gmail.com
Logo Dom Seniora Zielony Zakątek

Dom Seniora Zielony Zakątek

Pragniesz zapewnić ważnej dla Ciebie osobie odpowiednią troszkę i należyte możliwości do życia? Albo potrzebujesz wsparcia w czasie opieki nad starszą osobą lub po przebytym zabiegu. Skontaktuj się z Nami. Nasz Dom opiek..
Cała Polska - Kolejowa 45A Lokal 141 01-210 Warszawa
Logo Fundacja Dom Muzyka Seniora

Fundacja Dom Muzyka Seniora

Choć nasz Dom przeznaczony jest przede wszystkim dla muzyków, będzie nam bardzo miło gościć również osoby, które zawodowo nie są związane z muzyką, ale po prostu kochają muzykę i chciałyby swoją starość spędzić w środow..
Warszawa - Marszałkowska 66
dommuzykaseniora.pl, Tel.: +48502357919, Email: dommuzykaseniora.pl@wp.pl
Logo Bochacz.com Sp. z o.o.

Bochacz.com Sp. z o.o.

Naszsenior.pl – strona dla seniorów, którzy szukają swojej społeczności. U nas dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, aktywnie spędzisz czas i poszukasz porad, oraz najnowszych informacji, które są kierowane do naszej grupy..
Mazowieckie - Modlińska 190
naszsenior.pl, Tel.: +48225103635, Email: redakcja@naszsenior.pl
Logo Centrum Medyczne Skałka

Centrum Medyczne Skałka

Zakład opiekuńczo-leczniczy to miejsce, w którym starsi ludzie mogą odetchnąć i prowadzić spokojne życie. Taki dom dla seniorów wchodzi w skład Centrum Medycznego Skałka, które swoją siedzibę ma w okolicach Olkusza. W je..
Olkusz - ul. Kolejowa 28, 32-332 Bukowno
01
Firmy 1 do 11 z 11
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)